a ja nie zniknę   a ja będę sobie dalej   będę i będę   nawet wtedy kiedy zniknie przestrzeń   nawet kiedy już nie będzie przestrzeni    bo przecież ja mogę być także POZA przestrzenią bo ja mogę być wszędzie a wszędzie obejmuje przestrzeń i nieprzestrzeń prawda?   oczywiście że tak – bo jeśli nie tak to jak? no jak? JAK?
a TAK! jeśli ma zniknąć
wszystko to zniknie też wszędzie
i co – zrzedła mina? zrzedła? no proszę jaka rzadka mina   taka rzadka że nie ma takiego lustra w którym by się odbiła – o proszę jaka ona jest rzadka:


m i                                                                          n a

tak   taka ci ona rzadka   to zaraz ją zagęszczę proszę   jak ją zaraz zagęszczę – bo jeśli zniknie wszystko to zostanie nic a dla mnie nic jest absolutnie wystarczające   nic więcej mi nie potrzeba   ostatecznie GDZIEŚ czyli ja może sobie spokojnie istnieć nawet nigdzie   tak tak   nigdzie zupełnie jest dla mnie wystarczające – no i proszę jak mi już mina zgęstniała
minaprawda jaka gęsta? bardzo bardzo gęsta – no ale jeśli zniknie nic? czy nic może zniknąć? no bo jeśli ma zniknąć wszystko wszystko WSZYSTKO WSZYSTKO to powinno też zniknąć nic nic nic    no bo co to jest NIC? jeśli zniknie wszystko a zostanie nic to będzie to oznaczało że nic nie jest częścią wszystkiego że nic jest poza wszystkim co by znaczyło co mogłoby oznaczać że nic jest czymś bo jeśli będzie czymś co zostało po zniknięciu wszystkiego no to będzie czymś lecz czy to możliwe żeby było coś (nawet gdyby to miało być nic) poza wszystkim?
no i co? znowu rzednie – i tak teraz będzie rzedła i gęstniała i rzedła i gęstniała
ale jojo